RSS2.0
مقالات
يك زن چه ميخواهد؟

 

یک زن هرگز از ابراز عشقهای مرد زندگیش خسته نخواهد شد . به زبان آوردن دوستت دارم موجب می شود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و آن را احساس کند . 
-یک زن به دریافت عاشقانه چند شاخه گل ، هدایای کوچک و ابراز عشقهای بی اختیار ، عشق می ورزد .

-زمانی که مردی به زنی چند شاخه گل تقدیم می کند و یا یادداشت های عاشقانه اش را نثارش می دارد ، به آن زن اجازه می دهد تا بداند تا چه اندازه منحصر به فرد است .

-وقتی زنی عاشق می شود ، احساس زیبایی و زنانگی در او به چندین برابر می رسد .

-نوازش یک زن به او قدرت و انگیزه برای زندگی کردن می بخشاید .

-یک زن همیشه دوست دارد از عشق همسرش نسبت به خودش مطمئن شود .

-پیش از اینکه زنی قادر به احساس عمیق برقراری رابطه جسمانی باشد ، به احساس عشق ، نوازش و ملاطفت نیاز دارد .

-زنان ابتدا کیمیای روح و عاطفه را احساس می کنند و بعد به کیمیای جسم پی می برند .

-لحظاتی که مرد ، دستهای زنی را در دست می گیرد و او را لمس می کند ، لحظاتی هستند که زن به آنها عشق می ورزد .

-هدف یک زن در برقراری رابطه جسمانی ، شور شهوانی نیست. بلکه مقصود او لذت بردن از صمیمیت ، عشق و ملاطفت در کنار شور جسمانی است .

-هنگامی که زنی بداند فقط اوست که راه به قلب شریک زندگیش دارد ، در عرش سیر خواهد کرد .

-یک زن هرگز مشکلاتش را دسته بندی نمی کند ، در صورتی که زمانی که غمگین و ناراحت باشد ، تمامی مشکلاتش از کوچک و بزرگ به دلش هجوم می آورند .

-یک زن هنگامی سکوت می کند که دردهای نهفته در دلش بسیار عمیق است و یا اینکه به مرد مقابلش آنقدر اعتماد ندارد که سخن دل با او بگوید .

-وقتی مردی با دلسوزی و توجه به مشکلات زن گوش می سپارد و از ارائه راه حل می پرهیزد ، احساس عشق و بلوغ را در او دو چندان می کند .

-مردان و زنان در برابر فشارهای عصبی واکنش های متفاوتی از خود نشان می دهند . دراینگونه مواقع زن نیازمند نزدیکی و درک طرف مقابلش می باشد ، در صورتی که مرد به تنهایی احتیاج دارد .

-هنگامی که اظهارات و اعمال زنی بیهوده تلقی می گردد ، او برای مطرح شدن شروع به ابراز نظریات مخالف و عدم توافق می کند .

-به جرات می توان گفت به جز در موارد انگشت شماری ، هیچ چیز بیش از سخن گفتن بر علیه یک زن به او آسیب نمی رساند .

-زن درست مثل یک موج است ، به هنگامی که عشق در قلبش به ظهور می نشیند ، اعتماد به نفسش در حرکتی مواج به اوج می رسد .

-هنگامی که موج احساسات یک زن به اوج می رسد ، به هیچ عنوان محدودیتی در ارائه عشق نمی بیند .

-مردها همواره باید بدانند که هر گاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون بریزد و آشکار نماید ، احساس آسایش و آرامش بیشتری می کند .

-این نکته را به خاطر بسپارید که هر گاه زنی در اوج فوران خشم و غم قرار گرفته باشد ، به هیچ عنوان تقصیری را به گردن نمی گیرد .

-وقتی زنی از موضوعی می رنجد ، مرد باید ضمن همدردی با او نشان دهد که برای غم او نگران است ، سپس سکوت اختیار کند تا آن زن بتواند احساس همدردی اش را حس کند .

-دردناک ترین مسائل برای بعضی از زنان ، عدم پذیرش ، قضاوت نادرست و ترک شدن است ، چراکه امکان دارد این باورها در عمق ضمیر ناخودآگاهشان آنان را به سوی این تصور نادرست سوق دهد که لیاقتشان بیش از این نیست .

-ماهیت یک زن ، درخواست تایید امور است .


-در صورتی که مردی در مقابل پیشنهادات یک زن از خود مقاومت نشان دهد ، زن با این حال که مفهوم این مقاومت را درک می کند ، اما هیچ گونه توجهی به آن نشان نمی دهد . ولی در این زمان احساس می کند که مرد به او احترام نمی گذارد .

-بسیاری از زنان به این علت که نمی خواهند کسی ایشان را نیازمند بداند ، نیازهایشان را انکار می کنند .

-حتی در صورتی که زنی بپندارد نیازها و خواسته هایش برآورده نخواهند شد ، اجتناب از بیان آنها و قصد انجام دادن تمام کارها به تنهایی ، اشتباه بزرگی است .

-یک زن باید بیاموزد که چطور نیازها و تمایلات خود را بدون نکوهش و یا تزلزل ابراز دارد و این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است .

-امروزه بسیاری از زنان از اینکه عشق می ورزند ، اما در عوض چیزی دریافت نمی کنند ، رنج می کشند ، آنان به دنبال وقفه ای می گردند تا در این زمان تنها به خود بیندیشند و توجه کنند و در خلال آن وجودشان را بهتر کنکاش و کشف کنند .

-یک زن جوان در اوج جوانی مایل است برای برآوردن تمایلات شریک زندگیش خودش را فدا کند .

-یک زن بطور ذاتی از توانایی نامحدودی در شاداب ساختن دیگران برخوردار است .اما وقتی آن زن لبخند می‌زند ، لبخندش به این معنا نیست که در اوج شادابی و خوشحالی قرار دارد .

-همیشه زنان به همان اندازه ای که در توان دارند . بخشش می کنند و در این زمان به خاطر می آورند هنگامی که آنان به بخشش نیاز داشتند ، تا حدودی کمتر از این اندازه ، به ایشان بخشیده شده است.
-اغلب زنان با آنچه همسرشان می خواهد به راحتی موافقت می کنند ، اما این کار به این معنا نیست که خواسته همسرشان دقیقا همان باشد که آنان می خواهند .

-یک زن ، هرگز به کارهای خودش و همسرش امتیاز نمی دهد ، بلکه شوهرش را آزاد می گذارد و تصور می‌کند او نیز به همین ترتبیب آزادش گذاشته است .

-وقتی زنی به ثبت امتیازات می پردازد ، ممکن است موضوع بسیار کوچکی در نظرش به اندازه امری بسیار بزرگ به شمار آید . پس امکان دارد یک شاخه گل سرخ بتواند برای شما امتیازات فراوانی به همراه داشته باشد.

-یک احساس پنهان در درون زن به او می گوید نمی خواهم خواسته هایم را برایش بگویم ، اگر عشق او به من واقعی باشد ، خودش از نیازهایم مطلع می گردد .
-مردان و زنان باید به خاطر داشته باشند که همسرشان به هیچ عنوان خود بخود از نیازهایشان ، مطلع نیست .
-زنان نمی پسندند که شوهرانشان ، برآورده ساختن نیازهایشان را به دست فراموشی بسپارند . به همین علت ، دست از نق زدن بر می دارند و به حمایت شوهرانشان می پردازند .

-یک زن باید احساس کند که مورد احترام قرار گرفته و به بهترین وجه در خاطرها می ماند . در این صورت نادیده گرفته شدن برایش همچون امری است که دربخش انتهایی فهرست شخصیتش قرار می گیرد .
نظرات شما:


بالا

habib :


با سلام واقعا نوشته متن بالا خيلى جالب بود

بالا

Elzo :


بعد از خوندن کامل متن یه سوال برام پیشومد... وقتی اسکرول رو آوردم پایین تر جوابم رو گرفتم.

بالا

یک ایرانی :


چقدر متن زیبا و پخته ای بود چطور می تونم به منبع مقالات و نوشته های شما دسترسی داشته باشم؟

بالا

عبداله :


با عرض سلام خدمت آقا فرهاد گل عزیر برادر ، ساده ترین پاسخ به سئوال اینه که خودت را بجای همسرت و یا آن خانمی که مورد نظرت هست بگذار . آنوقت ببین پاسخ کاملا ساده است اگر منصف باشی. خداحافظ شاد باشی

بالا

مسلم :


زن زیباترین شاهکار خلقت خدا و بزرگترین حرمت وعبادت معنوی برای هر مردی ایست ....

بالا

مسلم :


زن شاهکار زیباترین خلقت خدا ست و احترام به زن بززگترین معنوی ولذت بخش برای هر مردی میباشد...

بالا

مجتبی :


باسلام ممنون خوب بود

بالا

ذكريا مرادي :


سلادر پاسخ اقاي جعفر بايد بگم كه ذاته زن پاكه و اون دسته از زن هايي كه شما خطاكار ميدونيدشون ، نيازه كه به گذشته اون زن بيشتر توجه كرد و شك نكنيد كه يك زماني در جايي اسيبي ديده كه اون زن رو در ظاهر از سالم بودن الانش دور كرده، اما شك نكنيد كه بدترين زنها هم اگر مورد محبت واقعي و خالص و بي توقع قرار بگيرن ، به دوران پاكيش بر ميگرده .

بالا

omid :


عالی بود

بالا

احمد :


واقعا عالی بود دست گلت درد نکنه موفق باشی
ماه جبین :

خواهش میکنم

بالا

دلال :


جالب
ماه جبین :

ممنون

بالا

جعفر :


مرسی از توضیحات شما اما باید عرض کنم که با شما موافق نیستم زنها همه اینجوری نیست متاسفانه اکثرا با یک نقشه از قبل طراخی شده وارد رابطه میشن در ضمن خیانت از جانب اونها هم صورت می گیره و باز هم بدتر به پول و آرایشگاه بیشتر از هر کس و چیز دیگری اهمیت میدن بطوریه آدم فکرشو نمیکنه خلاصه فکر کنم بهتر حقایق رو بنویسین نه اون چیزهایی که تو افسانه ها اومده

بالا

رضا رضایی :


خیلی جالب و آموزنده بود لذت بردم دمت گرم
ماه جبین :

خواهش میکنم

بالا

مهرشاد :


L¡¡¡¡¡¡¡¡ke!!!!!!!!
ماه جبین :

ممنون

بالا

سعید :


با سلام متن عالی بود.با تشکر.
ماه جبین :

ممنون

بالا

فرهاد :


یه سوال:چرا خانومها همیشه نسبت به ارتباط همسراشون با خانومهای دیگه حساسند؟
ماه جبین :

این سوال شما جوابش مفصل هستش.و من اطلاعات زیادی ندارم.امیدوارم دوستان دیگه جواب شمارو بدونن و بگن.

بالا

amir :


عالى بود مرسى خيلى تو شناخت زنها بهم كمك كرد
ماه جبین :

سلام خیلی خوشحالم که تونستم کمکی در این مساله به شما ارائه بدم

ثبت نظر:
بالا

© ماه جبین

Site by CodeNegar group