RSS2.0
دسته بندی غذاها
لينك به اين صفحهآمار سايت
آموزش غذا
 • ته چین ماکارانی
  ته چین ماکارانی

  ته چین در بین غذاهای ایرانی به خاطر شکل و فرم زیبایش از جمله غذاهای رسمی و مناسب مهمانی‌هاست. بر خلاف تصور که اغلب گمان می‌کنند تنها نوع ته‌چین، ته‌چین مرغ با برنج است، می‌توان آن را به حالت‌های مختلف و با ماکارانی طبخ کردته چین می تواند هم در فر و هم روی شعله گاز پخته شود. برای ته دیگ کلفت، ته چین باید در حرارت ملایم و مدت زمان بیشتری طبخ شود. در هنگام کشیدن ته چین، بهتر است کمی کره آب شده روی ته دیگ داده شود

 • بادمجان قالبی
  بادمجان قالبی

  بادمجان قالبی در ابعاد و اندازه متوسط و بزرگ آن غذایی رسمی و متفاوت است که اگر خوب تزیین شود به میز غذای شما نمایی فانتزی و جذاب می دهد البته از ظاهر آن بگذریم اگر بادمجان را با روش پیشنهادی یعنی با ماکارانی تهیه کنید مطمئن باشید حتی یه مقدار از آن باقی نخواهد ماند

 • پاستا آشیانه ای به همراه نخود فرنگی
  پاستا آشیانه ای به همراه نخود فرنگی

  پاستا آشیانه ای که سریع پخته می شود و چند سالی است که وارد منوی غذایی ما هم شده است، اگر کمی خلاقیت به خرج دهید با همین پاستا کلی غذای متفاوت می توانید درست کنید. بچه ها عاشق ماکارونی و پاستا هستند.اگر دوست دارید یک غذای سریع و خوشمزه برای بچه هایتان بپزید با ما همراه شوید.

 • خوراک پاستا با سیب زمینی
  خوراک پاستا با سیب زمینی

  پاستا از آن جمله غذاهایی است که در بین کودکان و جوانان طرفداران زیادی دارد ولی بعضی از بزرگترها که سن و سالی ازشان گذشته و عادت کرده اند همان پلو خورش ها و کوکوهای قدیمی را بخورند، چندان تمایلی به خوردن پاستا نشان نمی دهند.حالا اگر می خواهید آنها را هم به خوردن پاستا تشویق کنید، آن را در شکل و فرم شناخته شده برایشان درست کنید. مثلاً همین خوراک از جمله همین روش هاست.

 • نودل سبزیجات
  نودل سبزیجات

  نودل ها در واقع همان رشته های شبیه به ماکارونی هستند که البته نسبت به آن ضخامت بسیار کمتری دارند و در غذاهای چینی و ژاپنی زیاد از آنها استفاده می کنند.روش پخت آنها هم مانند ماکارونی است.اما به مدت زمان کمتر.گیاهخواران ژاپنی نودل را با انواع و اقسام سبزیجات پخته و خام آماده کرده و با سس های مختلف مزده دار می کنند.

 • لازانیا رولی
  لازانیا رولی

  لازانیا غذایی است با اصلیت ایتالیایی. لازانیا که از لایه های سه گانه پاستا، سس، و پنیر درست شده است. انواع مختلفی دارد که با دستورهای متفاوت تهیه می شود كه در این اینجا به دستوری ساده از آنها را برای استفاده شما در اختیارتان قرار می‌‌دهم. حتی اگر تا به امروز به دلیل سختی تهیه این غذا خیلی در قید و بند خوردن آن نبوده‌اید، بدانید كه اشتباه كرده‌‌اید و بهتر است حداقل یك‌بار این خوردنی خوشمزه را امتحان كنید. یك برش كوچك كافی است تا نظرتان عوض شود. بخوانید، بپزید، بخورید و لذت ببرید.

 • فیله مرغ نودلی
  فیله مرغ نودلی

  همان اندازه که ما ایرانی ها به بودن برنج در رژیم غذایی مان اهمیت می دهیم، کشورهای آسیای جنوب شرقی نودل را عضو ثابت سفره هایشان می دانند. در آن کشورها نودل انواع و اقسام مختلفی دارد و با سس های متنوعی هم مصرف می شود. این هم یه غذای پیشنهادی و متنوع با نودل و مرغ.

 • مافین اسپاگتی با سس آلفردو
  مافین اسپاگتی با سس آلفردو

  اکثر ما مافین را کیکی لقمه ای شبیه کیک یزدی های خودمان و البته با طعمهای مختلف می شناسیم. در حالی که با همین شکل و شمایل می شود مافین های مختلفی درست کرد که نه تنها جزء شیرینی ها و کیکها نیستند بلکه غذای کامل و خوشمزه ای برای پیک نیک یا بین راه سفر اعضای خانواده خواهند بود. حتی می توانید برای مهمانی های عصرانه خود از این دستور نمایید.

 • ماکارونی در سوسیس به شکل دیگر
  ماکارونی در سوسیس به شکل دیگر

  این ماکارانی هنرمندی یکی از همکاران خوبم هست و ایده جالبی برای مهمانی های شما عزیزان..............

 • پاستای مخلوط
  پاستای مخلوط

  پاستا برای بچه ها همیشه ایده آل است.برای همین میتوانید با یک پاستای جدید و خوشرنگ و لعاب آنها را شگفت زده کرده و یک ناهار یا یک شام را با شادی بچه ها سرو نمایید.

اولينقبلي1 2بعديآخرين

© ماه جبین

Site by CodeNegar group